Skandaloze, ky është spitali i Shkodrës (FOTOT ALARMANTE)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:08 07-08-2017 Skandaloze, ky është spitali i Shkodrës (FOTOT ALARMANTE)

Këto janë pamjet skandalizuese që vijnë nga spitali rajonal i Shkodrës.

Siç mund ta shikoni tavanet janë copë-copë, dollapët janë të shqyer dhe dritaret si mos më keq. Ky spital, në vend të të shërojë ka më shumë gjasa të të sëmurë më keq.

Janë vetë qytetarët shkodranë që të indinjuar publikojnë pamjet e spitalit të tyre. 

 

e1.jpg

e2.jpg

e3.jpg

e.jpg

 

x1.jpgz1111.jpg

Article Logic
Execution time: 0.013091087341309
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88468" }