Luana Vjollca këngëtare dasmash? Si përgjigjet moderatorja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:08 08-08-2017 Luana Vjollca këngëtare dasmash? Si përgjigjet moderatorja

Luana Vjollca arriti sukses me këngën e saj “Benzina”, duke mbajtur dhe një sërë koncertesh në Diasporë.

E ftuar në ‘Top Albania Radio’ për të folur mbi projektet e saj, ndër të tjera, ajo është pyetur nëse do të këndonte ndonjëherë në dasma.

“Nuk do të bëhem kurrë këngëtare dasmash (qesh). Do të këndoja nëpër evente të ndryshme e sigurisht nëpër koncerte, por në dasma jo. Këngët e mia nuk janë të përshtatshme për ceremoni martesore dhe kurrë nuk do të krijoj muzikë dasmash”,-është shprehur Luana, duke sqaruar për ndokënd që mund të jetë kurjoz. 

Article Logic
Execution time: 0.0025460720062256
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88553" }