Nënkryetari i bashkisë apel për ndihmë, gjendja kritike

Publikuar tek: aktualitet, më 12:08 08-08-2017 Nënkryetari i bashkisë apel për ndihmë, gjendja kritike

Gjendja kritike është në fshatin e Cikalleshit në Kavajë, ku ka shpërthyer një zjarr i fuqishëm duke djegur rreth 60 hektarë pyje me pisha

Nënkryetari i bashkisë Përparim Çaça  ka bërë apel për ndihmë pasi rrezikohen akoma më tej pyjet. Situata mbetet shqetësuese, dhe banorët ndodhen në panik.

Article Logic
Execution time: 0.014434099197388
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88561" }