Në kohë pushimesh gazetari i njohur merr një urim special nga kryeministri Rama (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:08 08-08-2017 Në kohë pushimesh gazetari i njohur merr një urim special nga kryeministri Rama (FOTO)

Gazetari i njohur i ekraneve televizive, Roland Qafoku, ditën e djeshme ka festuar ditën e lindjes. Përpos urimeve të shumta që i kanë ardhur nga të afërm dhe koleg, ai  ka marrë dhe një urim që mund të konsiderohet i veçantë.

Bëhet fjalë për një dhuratë nga Kryeministri Rama, i cili me anë të një shishe vere ka uruar gazetarin Qafoku në këtë ditë të rëndësishme për të.

Kryeministri Rama e ka bërë traditë tashmë që në ditëlindjen e përsonaliteteve të rëndësishme të ekranit dhe jo vetëm nuk harron që t’i urojë në mënyrën e tij origjinale.

 Screenshot_1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.014887094497681
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88574" }