Brekë me mbushje, botox? Luana Vjollca i jep fund aludimeve dhe publikon foton me bikini nën ujë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:08 09-08-2017 Brekë me mbushje, botox? Luana Vjollca i jep fund aludimeve dhe publikon foton me bikini nën ujë

Luana Vjollca është një nga personazhet më të përfolur të showbizit shqiptar.

Shpesh ajo është vënë ne qendër të medieve për format e saj dhe një pjesë e kanë atakuar se vesh të brendshme me mbushje apo ka ndërhyrë përmes injektimeve për të zmadhuar të pasmet e saj.

Por moderatorja i ka dhënë fund të gjitha aludimeve duke publikuar një foto me bikini nën ujë.

“Nëse do mundja të jetoja këtu” ka shkruar moderatorja por e gjithë vëmendja sigurisht ka shkuar te të pasmet e saj të rrumbullakosura.

lua.png

Article Logic
Execution time: 0.012204885482788
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88649" }