Pas humbjes së mandatit deputeti i PD shfaqet tepër sportiv

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:08 09-08-2017 Pas humbjes së mandatit deputeti i PD shfaqet tepër sportiv

Deputeti i dhe Sekretari i Përgjithshëm në PD Arben Ristani nuk arriti ta marrë mandatin për të qenë pjesë e Parlamentit të ardhshëm.

 Në zgjedhjet e 25 qershorit Ristani kandidoi në qarkun e Vlorës por nuk arriti të fitonte mjaftueshëm vota.

Këtë sezon turistik Ristani ka zgjedhur të eksplorojë bukuritë e natyrës shqiptare duke e marrë humbjen me sportivitet.

Deputeti siç shihet dhe në foto duket tepër sportiv në këtë udhëtim që ka bërë në jug të Shqipërisë.

Screenshot_11.jpg

Screenshot_10_copy.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_7_copy.jpgScreenshot_7.jpg

Article Logic
Execution time: 0.002479076385498
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88680" }