Shoferja përplas dy burra me motoçikletë, pamje shokuese

Publikuar tek: aktualitet, më 09:08 11-08-2017 Shoferja  përplas dy burra me motoçikletë, pamje shokuese

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Kavajë, ku një një makinë ka përplasur motoçikletën në të cilën ndodheshin dy persona. 

Siç duket dhe nga foto të publikuara nga JOQ, dy burrat shihen të mbuluar me gjak dhe të shtrirë në tokë.

Dëshmitarët ngrenë alarmin se ambulance dhe policia ende nuk ka mbërritur në vendngjarje dhe pse shofrerja që ka aksidentuar dy personat i telefonon vazhdimisht e shqetësuar.

Njëri nga të aksidentuarit duket në gjendje më të mirë dhe pse i shkokuar ndërsa tjetri shihet i shtrirë në tokë pa lëvizur.

Screenshot_4.jpg

Article Logic
Execution time: 0.020539045333862
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88818" }