Plas sherri mes Agim Hushit dhe Kozeta Kurtit, tenori i kujton ngjarjen e bujshme në Itali. Ja si i kthehet gazetarja

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:08 11-08-2017 Plas sherri mes Agim Hushit dhe Kozeta Kurtit, tenori i kujton ngjarjen e bujshme në Itali. Ja si i kthehet gazetarja

Sherr virtual mes tenorit Agim Hushi dhe gazetares Kozeta Kurti. Kjo e fundit publikoi një artikull ku kritikonte letrën e “lamtumirës” se tenorit i cili tanimë është shpërngulur në Australi për të jetuar.

Mesa duket Hushi e ka lexuar artikullin e gazetares dhe i është përgjigjur me një tjetër artikull ku shkruhej për vjedhjen e bujshme në Itali për të cilën mediet shkruan fillimisht se kishte si protagoniste Kozeta Kurtin. Gazetarja e indinjuar ka replikuar me Hushin duke i treguar artikullin përgënjeshtrues të medies italiane.

REPLIKAT SI MË POSHTË:

plas.png

berg.png

Article Logic
Execution time: 0.20400714874268
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88828" }