Pas fotos provokuese nën ujë, Luana publikon VIDEO-n që të lë pa fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:08 11-08-2017 Pas fotos provokuese nën ujë, Luana publikon VIDEO-n që të lë pa fjalë

 

Ditë më parë Luana Vjollca publikoi një foto nën ujë, ku ekspozoi format e saj bombastike dhe u përfol shumë në media.

Por sot, Luana ka publikuar një video nën ujë. Ajo ngjan me të vërtetë e mrekulleshme dhe tërheqëse teksa noton dhe ecën në pishinë. Po tani keni dyshime për photoshop të Luanës?

This is where I belong. ⚓️?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Article Logic
Execution time: 0.01789116859436
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88839" }