Rozana Radi publikon foton pa filtra fare: Shani sa të mundeni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:08 11-08-2017 Rozana Radi publikon foton pa filtra fare: Shani sa të mundeni

Këngëtarja Rozana Radi ka publikuar një foto pa filtra nga dhoma e saj e gjumit.

Veshur me një palë rroba banjoje të bardha, lëkurën e skuqur nga dielli dhe me peshën e saj natyrale. Kështu shfaqet Rozi e cila hamendëson se jo të gjithëve mund t’i pëlqejë kjo foto ndaj ka shkruar:

“ Pa filtra fare, shpërtheni nervat! Kush nuk ka ç’të bëjë, të shajë sa të mundet”.

roz.png

Article Logic
Execution time: 0.0099921226501465
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88844" }