Sherri me Olsin, Danjel dhe Fotini më të lumtur se kurrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:08 11-08-2017 Sherri me Olsin, Danjel dhe Fotini më të lumtur se kurrë

 Së fundmi Olsi dhe Danjel kanë replikuar ashpër ndaj njëri-tjetrit me komente të forta në facebook. Pavarësisht kësaj çifti fitues i çmimit të madh në “BB” nuk e ka prishur terezinë për asgjë.

Në një foto të publikuar së fundmi në Instagram çifti duket mjaft mirë dhe të dashuruar. Danjel sipër fotos shkruan “My Wife”. Ndërkohë kujtojmë se Olsi dhe Fiori ditën e djeshme lajmëruan ndarjen e tyre në rrjete sociale.

Si për inat të Olsit dhe Fiorit, një nga fitueset e “BB” Fotini duket tepër e lumtur në këtë foto saqë i shkëlqejnë dhe sytë. Danjel dhe Fotini më të dashururar se kurrë. Historia vazhdon...

Screenshot_1_copy.jpg

Article Logic
Execution time: 0.013998985290527
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88853" }