Rama publikon raportin e Elbasanit: Kush janë hallet më të mëdha të banorëve

Publikuar tek: politike, më 16:08 11-08-2017 Rama publikon raportin e Elbasanit: Kush janë hallet më të mëdha të banorëve

Kryeministri Edi Rama ka publikuar raportin e dëgjesave publike dhe pasqyrën zgjedhore për qarkun e Elbasanit.

Në postimin e tij në facebook Rama teksa ka renditur shqetësimet më të mëdha të banorëve të Elbasanit të cilat janë "uji i pijshëm, papunësia e më pas bujqësia", ka bërë sërish thirrje për kërkesa dhe probleme tjera.

“RAPORTI JUAJ: Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Elbasan.

Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Elbasanit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport”, shkruan Rama.

20707959_10155042806246523_4998342164053692431_n_copy.jpg

20770190_10155042806221523_878645707397528624_n.jpg20800132_10155042806231523_3182964220234312588_n.jpg20664171_10155042806471523_2737215071213144424_n.jpg

20728317_10155042806596523_1455148921731978907_n.jpg

20664678_10155042806676523_5264936689411522730_n.jpg20799771_10155042806736523_1058758637111022673_n.jpg

20770016_10155042806786523_9092504391127075463_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.015194892883301
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88858" }