Majlinda Bregu bëhet “melankolike”, poston foto nga perëndimi i diellit në det

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:08 11-08-2017 Majlinda Bregu bëhet “melankolike”, poston foto nga perëndimi i diellit në det

Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu që sesioni e ardhshëm nuk do të jetë në sallën e kuvendit, duket se po e shijon në maksimum këtë periudhë pushimesh.

Së fundmi në rrejtet sociale ajo ka postuar një foto nga perëndimi i diellit. Deputetja duket se është shumë e lumtura për periudhën që është duke kaluar me falimjen e saj, pavarsisht se nuk do të jetë deputete për 4 vitet ardhëshme.

Ndërkohë nuk dihet ende nëse kjo foto e Bregut ka ndonjë simbolikë të veçantë sa i përket aktualitetit politik.

Më poshtë foto dhe statusi i plotë:

Article Logic
Execution time: 0.004105806350708
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88866" }