Tërbon Rita Ora, i heq të gjitha në plazh, mediat botërore mahniten nga format (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:08 12-08-2017 Tërbon Rita Ora, i heq të gjitha në plazh, mediat botërore mahniten nga format (FOTOT)

Rita Ora, këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare po kalon pushime të nxehta në Jamaica.

“Topless”, e lirshme, pa kurrfarë kompleksi e sikleti Rita po i shijon si asnjëherë këto pushime.

Por sigurisht, nuk i ka shpëtuar medieve rozë. Daily Mail ka publikuar fotot ekskluzive të Ritës ndërsa shkruan se 26 vjeçarja duket në formë të shkëlqyer fizike pa make up dhe me gjoksin natyral.

rita.jpg

rita1.jpg

rita2.jpg

rita3.jpg

 

rita4.jpgrita5.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0026109218597412
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88908" }