Deputeti shqiptar pi kafen e parë pas aksidentit, i thotë disa të “vërteta” Lulzim Bashës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:08 12-08-2017 Deputeti shqiptar pi kafen e parë pas aksidentit, i thotë disa të “vërteta” Lulzim Bashës

Deputeti i Kuvendit duket se i ka mbledhur të gjitha forcat dhe është rikuperuar plotësisht pas aksidentit të frikshëm që mund t’i kishte kushtuar jetën.

Eduart Ndocaj thotë se kjo është kafja e parë që po pi pas atij aksidenti dhe me ç’duket ka gjetur kohë të reflektojë edhe për hapin politik të rradhës. Ndocaj i tregon Bashës se kush janë aleatët e tij.

REAGIMI:

Miq kjo eshte kafja e pare pas askidentit!
Paska nje shije fantastike sikur te mos kishe pi asnjehere. 
Te bejme pak politik:
Aleatet e Lul Bashes mund te jemi:
1. Une
2. Vasili 
3. Duka.

Nardi
Mehdiu
Dashi 

Nuk jane me aleate te Bashes, por deputet te PD!

ndo2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025949478149414
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88926" }