Gazetarja shqiptare: Po, nuk kam cica...Jeta është e bukur edhe pa to

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:08 12-08-2017 Gazetarja shqiptare: Po, nuk kam cica...Jeta është e bukur edhe pa to

Është vënë në qendër të showbizit shqiptar ditët e fundit për fotot e shumta që poston nga palestra dhe për të cilat replikon shpesh edhe me ndjekësit, një pjesë e të cilëve kritikë e aspak dashamirës.

Është fjala për vetë gazetaren e showbiz Aulona Musta e cila teksa publikon një foto nga plazhet e Greqisë nuk ngurron të thotë atë që ka paramenduar se do ia thonë ndjekësit.

“Po, nuk kam cica por jeta është shumë e bukur edhe pa to”,shkruan Aulona.

KOMENTI I PLOTË:

Ka disa vende qe po mos ti shohesh me syte e tu, e ti jetosh, nuk e beson qe jane te vertete...Ky ishte nje nder ta... P.S: Po, nuk kam cica e di (qe mos te lodheni duke komentuar, e bera une per ju) . Jeni shume te mire qe shqetesoheni per cicat e mia, por me besoni jeta eshte shume e bukur edhe pa to.

lefk.png

 

gaz.png

Article Logic
Execution time: 0.014394998550415
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88930" }