NJOFTIM I RËNDËSISHËM për qarkullimin e makinave te “KALAJA” pas shembjes së shkëmbinjve

Publikuar tek: aktualitet, më 13:08 12-08-2017 NJOFTIM I RËNDËSISHËM për qarkullimin e makinave te “KALAJA” pas shembjes së shkëmbinjve

Deri në orën 18:00 nuk do të lejohet lëvizja e makinave në aksin rrugor te "Kalaja".

As në vajtje e as në ardhje. Vazhdoni plazhin kush është në plazh nga "Kalaja" e tutje. Dhe merrni masat për trafikun që do të krijohet pas oës 18:00 kur të hapet rruga!

Janë këto këshillat e rëndësishme që jep gazetari i Vlorës Ergys Alushi pas shembjes së masivëve të shkëmbinjve te “Kalaja” në Vlorë, që sollën bllokimin e rrugës Vlorë-Orikum në të dyja akset.

Article Logic
Execution time: 0.019160032272339
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88932" }