Aksident tragjik në Tivar, humb jetën 29 vjeçari shqiptar, plagosen 7 të tjerë

Publikuar tek: rajon, më 15:08 12-08-2017 Aksident tragjik në Tivar, humb jetën 29 vjeçari shqiptar, plagosen 7 të tjerë

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në qytetin e Tivarit në Mal të Zi, ku një 29 vjeçar ka humbur jetën, ndërsa 7 të tjerë janë plagosur dhe ndodhen në gjendje kritike për jetën në spital.

Aksidenti mësohet të ketë ndodhur në qendër të qytetit, në një nga kryqëzimet më të populluara me trafik.

Bëhet me dije se brenda në makina ka pasur gra dhe fëmjijë të cilët aktualisht po trajtohen në spital, ndërsa shtetasi që ka humbur jetën, mësohet se është Enes Rama 29 vjeç, raporton Presheva jonë.

Article Logic
Execution time: 0.0025491714477539
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88935" }