Rama publikon raportin për Beratin, rrugët dhe uji i pijshëm shqetësojnë më shumë këta banorë

Publikuar tek: politike, më 16:08 12-08-2017 Rama publikon raportin për Beratin, rrugët dhe uji i pijshëm shqetësojnë më shumë këta banorë

Kryeministri Rama, ka vazhduar edhe ditën e sotme me publikmin e raportit për qarkun Berat në kuadër të projektit “Bashkëqeverisja me qytetarët”.

Në raportin e publikuar nga kreu i Qeverisë Rama, bien në sy si probelemet më të mëdha, mungesa e rrugëve dytësore dhe e ujit të pijshëm. Ndërsa punësimi dhe probelmatikat e tjera listohen më poshtë.

Më poshtë raporti i plotë i publikuar nga Rama:

Screenshot_2.jpg

20800242_10155045657191523_1955815221637085275_n.jpg

20729426_10155045657181523_4089031874234483930_n.jpg

20770348_10155045657196523_5506136158397387229_n.jpg

20708089_10155045657511523_3206170347270329642_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0052721500396729
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88941" }