Orinda ka një kërkesë të veçantë për Turin, a do ia plotësojë?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:08 12-08-2017 Orinda ka një kërkesë të veçantë për Turin, a do ia plotësojë?

Aktualisht janë çifti më i përfolur i mediave rozë në Shqipëri. Turi dhe Orinda janë duke shijuar muajin e mjaltit, pas dasmës përrallore të vetëm disa javëve më parë.

Prej disa ditësh ata janë në me pushime ku nuk kanë reshtur së postuari foto, duke e ndarë kështu lumturinë e tyre dhe me fansat.

Por pa kaluar shumë kohë nga martesa, Orinda ka filluar me kërkesat për burrin e saj. Në fakt duket pak e çuditshme, por ajo i ka kërkuar një elefant të vogël.

Kërkesën e saj ajo e ka bërë të ditur përmes një postimi në InstaSory, ku Orinda ka publikuar foton e një elefanti të vogël dhe me mbishkrimin “Turjan E dua. Ja vejmë emrin Jennifer, si JenniferLawrence, shkurt Jennie”.

Por a do ia plotësojë Turi këtë kërkesë apo jo, kjo gjë mbetet për tu parë.

Article Logic
Execution time: 0.0059630870819092
array(1) { ["section"]=> string(13) "article-88947" }