Artikulli për Vettingun/ Basha i përgjigjet Ramës: Drejtësinë e ke kapur por popullin nuk e kap dot

Publikuar tek: barometri, më 07:48 25-08-2018 Artikulli për Vettingun/ Basha i përgjigjet Ramës: Drejtësinë e ke kapur por popullin nuk e kap dot

Kreu i PD Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Tëitter i është përgjigjur akuzave të Edi Ramës, i cili më herët ka shkruar se artikujt nëpër botë kundër vettingut janë të paguar.

 

Sipas Bashës, Kryeministri ka blerë gjykatës, prokurorë, gazeta, TV e ambasadorë me para droge e korrupsioni dhe tani nuk i dalin hesapet, por shumë shpejt kokat e krimit e korrupsionit do të japin llogari përpara tij.

“Drejtësinë e ka kapur por popullin nuk e kap dot. Kokat e krimit e korrupsionit do japin llogari para tij. Shumë shpejt”, ka shkruar kreu i PD.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.087058067321777
array(1) { ["section"]=> string(104) "artikulli-per-vettingun-basha-i-pergjigjet-rames-drejtesine-e-ke-kapur-por-popullin-nuk-e-kap-dot-132088" }