As Berisha nuk i shpëton dot valës së humorit me “brekët e grisura të Shukriut” (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:35 15-05-2016 As Berisha nuk i shpëton dot valës së humorit me “brekët e grisura të Shukriut” (Foto)

Pas skandalit të ish-kryebashkiakut Shukri Xhelili një valë e madhe fotosh dhe video humoristike përfshinë internetin, e mesa duket as ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka qëndruar dot jashtë saj.

Berisha ka postuar një foto në të cilën lexohet “Mos u mërzit se dole me brekë të grisura Shukri. Uën dola pa brekë dhe prapë më zgjodhën kryeministër”. Ndërsa ish-kryeministri e titullon këtë foto “Një ngushëllim nga miku i mirë në ditë të veshtirë”.

13174231_597591207068457_6490717016284971411_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030415058135986
array(1) { ["section"]=> string(88) "as-berisha-nuk-i-shpeton-dot-vales-se-humorit-me-breket-e-grisura-te-shukriut-foto-40496" }