As Klaudia dhe as Alba, Albi Nako përlot me FOTON mirënjohëse: Si përrallë…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:54 12-01-2019 As Klaudia dhe as Alba, Albi Nako përlot me FOTON mirënjohëse: Si përrallë…

Koreografi dhe balerini Albi Nako, kohët e fundit po përflitet shumë në media për marrëdhënien e tij të dashurisë me balerinën Alba Hoxha.

Në të njëjtën kohë, Albi vazhdon të diskutohet për ndarjen e tij nga Klaudia Pepa, me të cilën kishin  një martesë shumë të lumtur.

Mirëpo, pak minuta më parë koreografi ka vendosur t’i surprizojë të gjithë me një foto nga fëmijëria ku shfaqet krahë familjes, të atit të tij, Llaqi Nako, nga i cili ka trashëguar dhe profesionin dhe të ëmës.

‘Po te thoja " na ishte nje here" do dukej si perralle. Po pse ishim keshtu u beme keta qe jemi’, shkruan Albi.

Screenshot_16.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U lirua nga burgu, Ermal Hoxha i propozon për të dytën herë pas 15 vitesh Rezartës në Dubai (FOTO)
'Nuk do e bëja as për miliona euro', Rudina Dembacaj tregon pse s'e fton Agron Llakajn në emision »
Article Logic
Execution time: 0.004155158996582
array(1) { ["section"]=> string(79) "as-klaudia-dhe-as-alba-albi-nako-perlot-me-foton-mirenjohese-si-perralle-148542" }