Asambleja e Partisë Socialiste në FOTO, ky është ekipi drejtues në zgjedhjet e ardhshme

Publikuar tek: politike, më 06:55 24-04-2016 Asambleja e Partisë Socialiste në FOTO, ky është ekipi drejtues në zgjedhjet e ardhshme

Kjo është Asambleja e Partisë Socialiste sjellë përmes fotove të LSA.

Asambleja ka zgjatur 6 orë ku është diskutuar dhe janë marrë vendime për Kongresin që do të zhvillohet më datë19 të këtij muaji. Ndët të tjera, janë zgjedhur anëtarët e rinj të Kryesisë bashkë me Sekretariatin.

Ekipi i mëposhtëm do të jetë edhe ekipi i PS në zgjedhjet e ardhshme.

“Asambleja mbylli mandatin me një debat të bukur demokratik që meriton të bëhet publik në kundërshtim me statutin. Flm secilit ‪Krenar për PS”, tha kryetari Rama pas përfundimit të Asamblesë.

as1.jpg

as2.jpg

as4.jpg

as3.jpg

as5.jpg

as7.jpg

as6.jpg

as9.jpg

as8.jpg

as12.jpg

as11.jpg

as13.jpg

as14.jpg

as15.jpg

as16.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rikthehet William Ryerson: Nuk do kisha bërë asgjë ndryshe në Shqipëri
Kreshnik Spahiu i papërmbajtur, ofendon rëndë Edi Ramën përpara kamerave »
Article Logic
Execution time: 0.16352510452271
array(1) { ["section"]=> string(92) "asambleja-e-partise-socialiste-ne-foto-ky-eshte-ekipi-drejtues-ne-zgjedhjet-e-ardhshme-38514" }