Askush nuk e beson moshën e vërtetë të kësaj gruaje

Publikuar tek: bota, më 09:00 17-07-2015 Askush nuk e beson moshën e vërtetë të kësaj gruaje

Candy Lo fitoi Miss Azinë në vitin 1991, që atëherë ajo vazhdoi të punojë si aktore dhe modele.

Së fundmi ajo po promovon librin e saj “Timeless” që shkruan se si ajo nuk është plakur për 30 vite. Besojeni ose jo, Candy Lo është 50 vjeçe. FOTO:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024403095245361
array(1) { ["section"]=> string(57) "askush-nuk-e-beson-moshen-e-vertete-te-kesaj-gruaje-16371" }