Askush s’e DINTE! Ky personazh i njohur në Shqipëri, ka publikuar romane nën një emër tjetër

Publikuar tek: kulture-art, më 09:37 07-11-2018 Askush s’e DINTE! Ky personazh i njohur në Shqipëri, ka publikuar romane nën një emër tjetër Enkel Demi ose Tom Kuka

Pas dy vjetësh i fshehur me emrin Tom Kuka, autori i romaneve “Hide mbi kalldrëm” dhe së fundmi “Gurët e vetmisë” ka vendosur të shfaqet me emrin e tij të vërtetë.

Enkel Demi vendos të thyejë heshtjen, sepse tashmë shumë e kanë kuptuar se cili fshihet pas këtij pseudonimi. Mbajtja e fshehur e kësaj gjëje sipas tij, tani mund të duket egocentrizëm i tepruar. Emri i shkrimtarisë mund të mbetet sërish i tillë, Tom Kuka, por fshehja pas tij ka përfunduar.

45416242_261912581346934_5682394981336088576_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Grahma e fundit” e uzinës së floririt shqiptar!
Keqkuptimi me librin nuk është thjesht një shprehje… »
Article Logic
Execution time: 0.0043301582336426
array(1) { ["section"]=> string(97) "askush-s-e-dinte-ky-personazh-i-njohur-ne-shqiperi-ka-publikuar-romane-nen-nje-emer-tjeter-140567" }