Askush s’e dinte, por ish-banorja e Big Brother qenka martuar në fshehtësi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:14 01-12-2017 Askush s’e dinte, por ish-banorja e Big Brother qenka martuar në fshehtësi

Është padyshim një nga banoret më të komentuara në edicionet e shkuara të Big Brother Albania 1.

Najada Konomi, ose e njohur ndryshe si Noçja qenka martuar në fshehtësi të plotë dhe këtë askush nuk e dinte më parë.

Këtë fakt e ka konfirmuar vetë Najada, përmes profilit të saj në Instagram.

Pas emrit të saj, në profil tregon se merret me artin, konkretisht me pikturën, është nga Shqipëria dhe jeton në Itali, dhe në fund shkruan “Married”, që do të thotë e martuar.

Najada edhe në fotot e postuara nuk e ka zbuluar në asnjërën prej tyre partnerin e saj dhe nuk dihet se kur Noçja qenka martuar. 

najada_1_copy.jpg

nocja-e-bigut-300x194.jpg

 

najada_1.jpg

najada.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ilda Bejleri i thotë të gjitha, zbulon detajet për të dashurin dhe marrëdhëniet me Panuccin: I rreptë me mua
Befason këngëtarja shqiptare, publikon video duke bërë dashuri (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013202905654907
array(1) { ["section"]=> string(80) "askush-s-e-dinte-por-ish-banorja-e-big-brother-qenka-martuar-ne-fshehtesi-101521" }