Aspak e hijshme, heq këpucët në një seminar te hotel Tirana

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:46 18-04-2016 Aspak e hijshme, heq këpucët në një seminar te hotel Tirana

Gjesti aspak i hijshëm i një vajze po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Ndoshta nga vapa apo vrarja e këpucës, kjo vajzë ka vendosur t’i heqë fare teksa gjendej në një seminar bukurie te Hotel Tirana Internacional.

Mirëpo, dikush që ka qenë pas saj e ka fotografuar dhe e ka dërguar për Olti Currin duke shkruar: “Olti pershendetje...jam ne nje seminar bukurie tek Hotel Tirana Internacional...vishni kepucet se nuk eshte etike...pls...”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024608850479126
array(1) { ["section"]=> string(64) "aspak-e-hijshme-heq-kepucet-ne-nje-seminar-te-hotel-tirana-37969" }