Atmosferë festash në shtëpinë e Arbana Osmanit, publikon foto me të birin pranë pemës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:07 28-11-2016 Atmosferë festash në shtëpinë e Arbana Osmanit, publikon foto me të birin pranë pemës

Atmosfera e festive të fundvitit është një nga periudhat më të bukura  të vitit.

Mjaft prej VIP-ave në botë dhe Shqipëri kanë shqytëzuar këtë fundjavë për të zbukuruar pemën e Vitit të Ri dhe një ndër ta ka qenë edhe moderatorja Arbana Osmani.

Ajo së bashku me djalin sapo kanë përfunduar pemën e vitit të ri dhe ka qenë vëtë moderatorja ka publikuar një foto pas përfundimit të pemës teksa në krahë mban djalin.

“Ia dolëm” shkruan Osmani bashkangjitur fotos plot dritë.

arbana_7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Sfida manekin” edhe në klubin e striptizmit (Video +18)
Ameli mbush 1 vjeç, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani më të lumtur se kurrë. Dedikime plot emocion vajzës dhe Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.029865026473999
array(1) { ["section"]=> string(90) "atmosfere-festash-ne-shtepine-e-arbana-osmanit-publikon-foto-me-te-birin-prane-pemes-60893" }