Atmosferë festash në shtëpinë e ministrit të Ramës, si e zbukuroi bredhin me dy fëmijët e tij (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:29 07-12-2017 Atmosferë festash në shtëpinë e ministrit të Ramës, si e zbukuroi bredhin me dy fëmijët e tij (FOTO)

Tashmë jemi në vigjilje të festave të fundvitit dhe të gjithë kanë gjetur pak kohë për t’ju përkushtuar zbukurimit të ambienteve ku jetojmë e punojmë.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me shtëpinë e ministrit të Turizmit dhe i Mjedisit, Blendi Klosi.

bashkë me dy fëmijët e tij duket se e kanë përfunduar pemën e vitit të ri dhe krishlindjeve për këtë vit, duke i dhënë shtëpisë së tyre një tjetër atmosferë të gëzueshme dhe festive.

Ai shfaqet në këtë foto të postuar në profilin e tij duke finalizuar bredhin bashkë me djalin dhe vajzën e tij.

 24775120_1539072256140287_2713513699225338932_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21383380889893
array(1) { ["section"]=> string(104) "atmosfere-festash-ne-shtepine-e-ministrit-te-rames-si-e-zbukuroi-bredhin-me-dy-femijet-e-tij-foto-102252" }