Atmosferë festive në Korçë, performojnë këngëtarët në pedonalen e qytetit

Publikuar tek: kulture-art, më 18:38 15-12-2016 Atmosferë festive në Korçë, performojnë këngëtarët në pedonalen e qytetit

Atmosfera festive në Korçë vijon të ndihet akoma më shumë.

Artistë korçarë kanë performuar mbrëmjen e sotme në pedonalen e qytetin në kuadër të aktiviteteve që Bashkia ka planifikuar gjatë ditëve të festave të fundvitit.

Këngëtarët, Mateus Frroku, Laxarela, Zhuljeta Sheremeni Niki dhe të tjerë për më tepër se një orë kanë sjellë këngët e tyre më të bukura.

15577378_10208089025764413_1896573684_n.jpg

15536901_10208089030484531_679414679_o.jpg15540275_10208089030604534_643590583_o.jpg15540176_10208089028244475_1718140624_o.jpg15515927_10208089027244450_217928487_o.jpg15515855_10208089028804489_837892919_o.jpgSondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tmerruese: Në Rusi nis “Reality Show” ku lejohet përdhunimi dhe vrasja
Studentët shqiptarë konkurrojnë në Sarajevë: Ja çfarë prezantojnë në "Skills show" dhe si tërhoqën vëmendjen e të gjithëve »
Article Logic
Execution time: 0.018132925033569
array(1) { ["section"]=> string(78) "atmosfere-festive-ne-korce-performojne-kengetaret-ne-pedonalen-e-qytetit-62772" }