Aty ku bëhen punime... është edhe Shkreli

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:52 27-01-2015 Aty ku bëhen punime... është edhe Shkreli

Sigurisht, nuk e kemi fjalën për punimet e ndonjë aksi rrugor Fier-Tepelenë por për punimet që po zhvillohen në kalanë e Tepelenës.

Këshilltari i kryeministrit, Artan Shkreli, para pak minutash ka vizituar kalanë e Tepelenës dhe nuk ka harruar të na njoftojë përmes një fotoje në rrjetin social.

“Sistemimet në kalanë e Tepelenës- trashëgimia jonë e shpërhapur”-shkruan Shkreli.

Të tilla punime nuk shqetësojnë askënd por marrin vëmendjen e gjithkujt, për aq kohë sa bëhet fjalë për trashëgimi e kulturë.

Punime si këto, paçim përditë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030366897583008
array(1) { ["section"]=> string(43) "aty-ku-behen-punime-eshte-edhe-shkreli-1646" }