Audio-përgjimi i vëllait, Xhafaj kthehet në "hero" të socialistëve, Braçe: Respekt Fatmir!

Publikuar tek: politike, më 06:27 17-05-2018 Audio-përgjimi i vëllait, Xhafaj kthehet në

Deputeti i PS-së, Erjon Braçe, ka reaguar pas konferencës për shtyp të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Ministri deklaroi se audio-përgjimi ishte i pavërtetë dhe se ai nuk frikësohet nga shantazhet e opozitës.

Ndërsa Braçe përmes një postimi në Instagram, shprehet se mafia duhet luftuar çdo moment. Duke shprehur këshru edhe respekt për ministrin Xhafajn.

“Respekt #Fatmir! Mafia duhet luftuar çdo minutë! Kundersulmi Antimafia njesoj si kundersulmi i shtetit ndaj banditeve ne 14 shtator!”, shkruan ai.

fatmir.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grida Duma: Xhafaj e dha dorëheqjen, por ja çfarë ndodhi
Tensione në politikë, sot mblidhet Kuvendi, ç’pritet të ndodhë »
Article Logic
Execution time: 0.0044820308685303
array(1) { ["section"]=> string(91) "audio-pergjimi-i-vellait-xhafaj-kthehet-ne-hero-te-socialisteve-brace-respekt-fatmir-121048" }