Audiopërgjimi i Agron Xhafajt, opozita tek Krimet e Rënda kallëzon penalisht Ramën

Publikuar tek: politike, më 14:26 11-07-2018 Audiopërgjimi i Agron Xhafajt, opozita tek Krimet e Rënda kallëzon penalisht Ramën

Krerët e grupeve parlamentare të opozitës janë paraqitur ditën e sotme në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku kanë depozituar kallëzim ndaj kryeministrit Edi Rama lidhur me audiopërgjimin për Agron Xhafajn, pasi kërkojnë që Rama të dorëzojë si provë, rezultatin që tha se kishte nxjerë vetë tek një laborator i njohur.

Sipas Spahos, kryeministri Edi Rama jo vetëm ka manipuluar opinion publik por po pengon dhe zbardhjen e së vertetës në lidhje me këtë audiopërgjim.

“Kryeministri ka për detyrë të bëjë publike ekspertizën që ka kryer në laboratorin jashtë vendit”, u shpreh Spaho.

Ndërkohë Vasili u shpreh se në Shqipëri funksionojnë dy prokurori.

“Kallëzimi i sotëm vë para opinionit publik faktin që në Shqipëri funskionojnë dy prokurori paralele. Kjo prokurori ku jemi ne sot dhe prokuroria e kryeministrit.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Raporti i Arta Markut, opozita rikthehet në sallë, Paloka e sulmon hapur: Zonja s’ ka asnjë lidhje me kushtetutën
Paloka i përgjigjet Ballës: Derrkuci me Yaris shpreson ta shpëtojë shoku i klasës në Prokurorinë e Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.021905183792114
array(1) { ["section"]=> string(88) "audiopergjimi-i-agron-xhafajt-opozita-tek-krimet-e-renda-kallezon-penalisht-ramen-127544" }