Aulona dhe Fatma e kthejnë ministrin shqiptar në repist, ai nuk ngurron të performojë (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:35 01-10-2016

Dy moderatoret e emisionit “Thumb”, Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë ‘detyruar’ ministrin e Mirëqenies Sociale, Blendi Klosin që të dalë nga kostimi i zyrtarit.

Ai ka performuar për disa sekonda në muzikën reper, duke i bërë konkurrencë Ledri Vulës. Duhet thënë se në videon disa sekondëshe ( e plotë shfaqet mbrëmjen e sotme), Klosi performon mirë dhe ndoshta më mirë se një pjesë e madhe e reperëve shqiptarë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073599815368652
array(1) { ["section"]=> string(96) "aulona-dhe-fatma-e-kthejne-ministrin-shqiptar-ne-repist-ai-nuk-ngurron-te-performoje-video-54748" }