Aurela ç’ka qenë, ç’është dhe… ç’do të bëhet?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:39 16-02-2015 Aurela ç’ka qenë, ç’është dhe… ç’do të bëhet?

Aurela Gaçe është padyshim një nga divat e skenës shqiptare. Ajo ka ditur gjithnjë të bëjë për vete publikun me guximin e saj për t’u shfaqur e tëra, ashtu siç është… Nuk mund ta mohojmë që, shpesh look-u gjithnjë ndryshe i Aurelës na ka surprizuar dhe ndonjëherë kemi menduar: “Ç’i thotë mendja kësaj vajze?!”

Megjithatë duhet pranuar se çdo herë  ajo ka ditur të jetë prezente në skenë. Njëra foto nuk i ngjan tjetrës, një look është më ndryshe se tjetri… por ajo që mbetet e pandryshuar është vetë Aurela.

Nuk e dimë kush do jetë “eksperimenti’ i ri i këngëtares sa i takon pamjes së saj por tanimë asgjë nuk na habit kur vjen puna te ajo. Është Aurela Gaçe dhe kaq mjafton.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021600961685181
array(1) { ["section"]=> string(47) "aurela-c-ka-qene-c-eshte-dhe-c-do-te-behet-3490" }