Aurela e revoltuar bën një sqarim për spekulantët: Me shumë respekt Mjaft! S'vuaj për vëmendje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:52 06-01-2016 Aurela e revoltuar bën një sqarim për spekulantët: Me shumë respekt Mjaft! S'vuaj për vëmendje

Modelja dhe drejtuesja e revistës Aurela Hoxha shpërthen pas disa shkrimeve për të në portalet online. Për të mediet kanë shkruar se ka hapur një llogari false në rrjetet sociale për t’I bërë vetes komente e komplimente. Por ajo e revoltuar u kthen një përgjigje duke thënë ‘’Mjaft’’!

 “Do ju isha mirënjohëse, kur bëni një lajm për mua, të keni parasysh më shumë se ‘’klikimet’’të mos bëheni qesharakë!”, shkruan Hoxha.

Reagimi i plotë I saj:

“Më vjen keq që duhet që akoma t’ju kthej përgjigje…Por do ju isha mirënjohëse, kur bëni një lajm për mua, të keni parasysh më shumë se ‘’klikimet’’të mos bëheni qesharakë!

Secili prej jush me një ‘’check in’’ lart fotos suaj mund të gjendeni në një ‘’vend me mua’’ këtë pa dyshim që e kanë bërë faqet që janë hapur si (Aurela Fan)

Dhe keni parasysh që unë nuk vuaj për vëmendje, nuk më ka munguar kurrë!Edhe pse në raste si këto s’do ta doja. Pasi kam frikë të bëj një postim në faqen time sepse brenda pak minutash jam ‘’lajmi juaj’’

Me shumë respekt ‘’Mjaft’’!

PS Ndjesë për ndjekësit e mi, por duhej ky sqarim”

 

aurelahoxhasqarimok

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11388993263245
array(1) { ["section"]=> string(98) "aurela-e-revoltuar-ben-nje-sqarim-per-spekulantet-me-shume-respekt-mjaft-s-vuaj-per-vemendje-29265" }