Aurela Gaçe dhe dashuria e Eli Farës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:44 02-07-2015 Aurela Gaçe dhe dashuria e Eli Farës (Majta) Marina Fara, (djathtas) Aurela Gaçe

Për Aurelën nuk ka nevojë për prezantim pasi e njihni të gjithë, ndërsa vajza brune në krah të saj është Marina. Marina e Eli Farës.

“Me Marinën, yllin e bukur. Vajza e vetme dhe dashuria e Eli Farës”, shkruan Aurela e cila tregon se kjo foto është bërë mbrëmë në një nga lokalet e bllokut. Marina është në fakt edhe e vetmja dashuri që i njohim Eli Farës sot për sot, duke patur parasysh që ajo është shumë e rezervuar sa i takon jetës së saj private.

Vajza e këngëtares, së fundmi ka thithur edhe vëmëndjen e përdoruesve në rrjetet sociale me format dhe bukurinë e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.77161002159119
array(1) { ["section"]=> string(42) "aurela-gace-dhe-dashuria-e-eli-fares-15173" }