Aurela Gaçe e papërmbajtshme, për pak lind por shikoni ç’bën në “Sheraton”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:29 04-09-2016 Aurela Gaçe e papërmbajtshme, për pak lind por shikoni ç’bën në “Sheraton”

Një këngëtare absolutisht “pa kontroll” e madhja Aurela Gaçe.

Ndërsa është në pritjen e ëmbël të vajzës së saj të dytë, ajo nuk heq dorë nga muzika. Përkundrazi, Aurela, pas nuses dhe dhëndrrit ka qenë protagoniste e një dasme të zhvilluar në Sheraton.

Me barkun dukshëm të rritur, këngëtarja “i ka vënë flakën” dasmës duke nxjerrë nga përfundi gjithë zërin e saj potent për orë të tëra.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13077116012573
array(1) { ["section"]=> string(77) "aurela-gace-e-papermbajtshme-per-pak-lind-por-shikoni-c-ben-ne-sheraton-51832" }