Aurela Gaçe grimohet nga e bija. Ja rezultati

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:08 13-05-2015 Aurela Gaçe grimohet nga e bija. Ja rezultati

Vogëlushja Grace është zgjuar këtë mëngjes me dëshirën për të grimuar mamin e saj, këngëtaren Aurela Gaçe. Grace ka zgjedhur ngjyrën “pink” për buzët e së ëmës, ngjyrë të cilën ia ka kombinuar me xhaketën. Një gjë e tillë e ka emocionuar shumë Aurelën dhe menjëherë ka vendosur ta ndajë me publikun “grimin’ e realizuar nga vajza e saj, duke i dedikuar edhe disa  vargje të këngës "Kush ka vajza botën ka” të së madhes Irma Libohova.

“M'i lyeu e vogla ime buzet, mirë e ka ndjekur formën e

O janë të mira sa më s'ka
O kush ka vajza, botën ka
O janë për motër, janë për vëlla,
O janë për nëne e për baba
O Janë sherbet për bakllava”, shkruan Aurela duke na treguar edhe rezultatin  e grimit nëpërmjet kësaj fotoje.

Grimi që vajza i ka bërë Aurelës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033936023712158
array(1) { ["section"]=> string(50) "aurela-gace-grimohet-nga-e-bija-ja-rezultati-11045" }