Aurela Gaçe heq dorë nga dasma? Këngëtarja: ‘’Mandi dhe Marcela ma thanë copë në sy’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:59 18-03-2016 Aurela Gaçe heq dorë nga dasma? Këngëtarja: ‘’Mandi dhe Marcela ma thanë copë në sy’’

Aurela Gaçe heq dorë nga dasma? Një status i sotëm i këngëtares për dasmën e saj, sërish me të njëjtin person, Skerdin, ka hedhur dyshime rreth vendimit të saj.

Armandi dhe Marcela, e ‘’Geraldina Sposa’’-s i kanë thënë se ‘’S’ka dasmë për ty’’ dhe kjo e ka vënë në mendime Aurelën. Me shaka sigurisht ajo thotë ''Andallim loje'', sepse çështja mbetet te velloja dhe Aurela as që ka ndërmend ta anullojë.

“Andallim loje. Mbas një mbledhjeje të gjatë, unë u dorëzova në supet e Mandit , dhe Marcela e kenaqur me rezultatin. Nuk ka dasëm për ty më thanë. Një e bëre me kokën kështu. Rrit flokët e hajde prapë thanë se s'ka vello që të qëndron në kokë .Ja pra që krisma ka pasur tek “Geraldina Sposa’’.S’kemi punë tjetër tani të të martojmë ty, leru rradhë beqareve. Ja kështu m'a thanë, copë në sy.’’, rrëfen Aurela. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039579153060913
array(1) { ["section"]=> string(85) "aurela-gace-heq-dore-nga-dasma-kengetarja-mandi-dhe-marcela-ma-thane-cope-ne-sy-35418" }