Aurela Gaçe jep mesazhin e rëndësishëm dhe lutet për diçka të çmuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:18 03-01-2017 Aurela Gaçe jep mesazhin e rëndësishëm dhe lutet për diçka të çmuar

Aurela Gaçe ka dhënë një mesazh tepër të rëndësishëm për të gjithë, që s’duhet të ndalemi para asgjëje edhe pse mund të humbasim apo të rrëzohemi. Jemi ne ata që duhet të gjejmë forcën që të ngrihemi sërish.

Po ashtu këngëtarja i është lutur Zotit për shëndet dhe forcë. “Zot më jep shëndet e forcë të vazhdoj të jetoj me punë shumë”,-shkruan Aurela.

Postimi i plotë i këngëtares:

Fitimtar nuk është ai/ajo që gjithmonë fiton. 
 Fitimtar është ai që bie e gjen forcën të ngrihet përsëri.

Për të gjithë ata që nëse duan të godasin dikë, i zënë në gojë gjithmonë atë një herë që është rrëzuar....jo të mirat... ato fshihen në momentin që ti je rrëzuar...të vënë shqelmin e bjeri ti biem. 
Të shohin që ti je ngritur e vazhdon luftën e jetës...ata vazhdojnë i bien legenit atje, tek ai momenti i rrëzimit ...
Fitimitar është ai që provon , rrezikon , del në betejën e madhe e të veshtirë të jetes e nuk dorëzohet.

 

 aurela.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025175094604492
array(1) { ["section"]=> string(73) "aurela-gace-jep-mesazhin-e-rendesishem-dhe-lutet-per-dicka-te-cmuar-64512" }