Aurela Gaçe ka një dedikim të ndjerë për Dr.Florin në 2 vjetorin e ndarjes nga jeta: Sa shumë na helmove

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:40 17-11-2016 Aurela Gaçe ka një dedikim të ndjerë për Dr.Florin në 2 vjetorin e ndarjes nga jeta: Sa shumë na helmove Dr.Flori, i ndare nga jeta dy vite me pare

Miq, shokë, të afërm, artistë sot përkujtojnë dy vjetorin e ndarjes nga jeta të Dr.Florit, njeriut që u nda në një moshë të re nga kjo jetë, por që la pas një trashëgimni muzikore të pasur. 

Një ndër miqtë, është Aurela Gaçe. Emocionale, në pritje të vajzës së saj të dytë, sot në mëngjes, edhe Gaçe është përfshirë nga emocionet, raporton newsbomb.al.

“Dy vjet pa mikun tone. Do te doja te shkruaja shume... Na mungon vella ...dhe ashtu sic 2 vjet me pare qe nuk e besoja dot kur mora lajmin, ashtu edhe sot akoma se besoj.

RIP DR.FLORI # ne te kujtojme pa pasur nevoje per nje dite si kjo. Madje kjo dite me kujton sa shume na helmove e me sjell te njejten ndjesi edhe sot” shkruan Gaçe në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.070631980895996
array(1) { ["section"]=> string(109) "aurela-gace-ka-nje-dedikim-te-ndjere-per-dr-florin-ne-2-vjetorin-e-ndarjes-nga-jeta-sa-shume-na-helmove-59791" }