Aurela Gaçe në një rrëfim tejet emocional, Grace ia tund “telat”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:15 12-11-2015 Aurela Gaçe në një rrëfim tejet emocional, Grace ia tund “telat” Aurela Gaçe dhe vajza e saj Grace

Vajza e këngëtares së njohur shqiptare Aurela Gaçe, Grace mbush sot 4 vjeç.  Por ajo që ka lënë pa fjalë fansat ka qenë një dedikim shumë prekës i këngëtares në rrjetet sociale, aq i ndjerë dhe aq real i përjetimit të mëmësisë. Grace ia ka tundur "telat e zemrës' Aurelës e cila vjen me këtë rrëfim:

“Si sot, në këtë orë, 4 vjet më parë, jeta jonë mori një kuptim tjetër. Na u ndricua shpirti me këtë jetë të vogël që rritet përditë.

E lumtur, e frikësuar njëkohësisht Kur kuptova se dicka e re po vinte në jetën time....

E lumtur cdo ditë që e ndjeja të frymonte bashkë me mua, t’i dëgjoja rrahjet e zemrës ndërkohë që rritej brenda trupit tim. .

E frikësuar sa s'ka kur hyra në sallën e operacionit.... Dhe m'u duk se rilinda përsëri Kur e mora në duar..... Nuk ndjeva më frike, por u ndjeva më e forte se kurrë, më e lumtur se kurrë më parë.

ZOT  faleminderit faleminderit për këtë dhuratë.

Do të të mbajmë në duar deri në frymën e fundit, Dashuria jonë më e madhe , Grace, Hiri i Perëndisë

Uroj të njëjtën gjë për të gjithë fëmijët, u rritshin me prinderit pranë, me njerëz që u falin vetëm dashuri. Jetë të gjatë kushdo që ka ditelindjen sottt ...dhe jetë të gjate plot shëndet për të gjithë ne bashkë me dashuritë tona.”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndërkohë te dera e shkollës, nxënësit në rradhë...jo për kupon
A është ky hoteli super luksoz ku Rama po kalon natën në Gjermani? (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0041329860687256
array(1) { ["section"]=> string(67) "aurela-gace-ne-nje-rrefim-tejet-emocional-grace-ia-tund-telat-25247" }