Aurela Gaçe nxjerr foton e vajzës dhe sqaron kuptimin e emrit Abigail për fëmijën e dytë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:20 07-12-2016 Aurela Gaçe nxjerr foton e vajzës dhe sqaron kuptimin e emrit Abigail për fëmijën e dytë Kengetarja Aurela Gaçe me vajzen e vet te sapolindur Abigail

Këngëtarja Aurela Gaçe është bërë nënë për të dytën herë në një nga spitalet private në kryeqytet. 

Pas një shtatzanie disi të vështirë, që e kaloi larg skenës, Aurela, në një komunikim për newsbomb.al thotë se nuk bëhet pishman për asgjë.

“Eshtë dhurata më e bukur. Ta kem këtu. Ta mbaj. Pavarësisht asaj që kalova” thotë Aurela e entuziazmuar por edhe e lodhur njëkohësisht.

Më vonë, në rrjetin social facebook, e ndan këtë gëzim edhe me fansat e vet.

“Zot faleminderit. Sot erdhi ne jete jeta jone . Mireserdhe mes nesh Abigail ( Gezimi i Babit) Isabelle ( E perkushtuar ne Zot) . Abigail Isabelle Gjonaj ( babi i vete i donte keto emra per kuptimin qe mbartin) Falenderoj Zotin pafund per kete mundesi qe na dha per te qene prinder te dy vajzave” shkruan Aurela.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069241523742676
array(1) { ["section"]=> string(94) "aurela-gace-nxjerr-foton-e-vajzes-dhe-sqaron-kuptimin-e-emrit-abigail-per-femijen-e-dyte-61933" }