Aurela Gaçe uron “mbretëreshën” e saj dhe i kërkon falje për...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:01 08-03-2017

Nuk do kishte kuptim që një këngëtare të mos e urojë nënën e saj në një ditë të shënuar si 8 marsi me një këngë.

Aurela Gaçe e ka bërë një gjë të tillë, duke shpërndarë një pjesë të tekstit dhe klipin e këngës më të re të Stine me titull “Mama”.  

"M'fal Mam sa here t'kam bo me qajt
M'fal Mam qe shume momente dot s'ti dhashe
une e di qe je mbretresha ime je
jo jo askush vendin tend jo nuk e ze"... dhuratë e çmuar nga një bir për mamin...mua më vjen të qaj, sepse janë fjalë që duhet përditë t'ja u këndojmë mbreterrshave tona”, shkruan këngëtarja. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.091016054153442
array(1) { ["section"]=> string(64) "aurela-gace-uron-mbretereshen-e-saj-dhe-i-kerkon-falje-per-71161" }