Aurela Gaçe zbulon gjininë e fëmijës që pret dhe lajmin e jep në mënyrë origjinale, siç di

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:15 23-07-2016 Aurela Gaçe zbulon gjininë e fëmijës që pret dhe lajmin e jep në mënyrë origjinale, siç di

Aurela Gaçe zbulon gjininë e fëmijës që pret dhe lajmin e jep në mënyrë origjinale, siç di. Këngëtarja ka vendosur në fustan disa gurë zbukurues, ku ka shkruar ‘’Princesha’’. E pra u kuptua se Gaçe pret një vajzë.

Ja çfarë shkruan:

‘’Po vjen? PRINCESHA tjetër. Zoti na dha mundësinë të bëhemi prindër të një vajze 4 Vjet e gjysëm më parë....e tani ajo do të bëhet me një motër të vogël. Ne jemi shumë të lumtur për dhuratën e Zotit.

Zot faleminderit që e kam këtë mundësi, mundësinë t'i jap jetë një krijese tjetër ..mundësinë t'i dhurojmë Grace një motër që e kam me bindje që do ta duan shumë njëra -tjetrën.

( oh se harrova. E bëra vetë gjithë atë shkrim me gurë në fustan, i ngjita një nga një me durim e shumë dashuri)

Uroj nga thellësia e shpirtit që një lajm të tillë ta marrin sa më parë ato vajza që mezi presin të bëhen nëna. Zoti ja u dhëntë këtë mundësi’’ 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030542135238647
array(1) { ["section"]=> string(95) "aurela-gace-zbulon-gjinine-e-femijes-qe-pret-dhe-lajmin-e-jep-ne-menyre-origjinale-sic-di-47511" }