Aurela Gaçe zbulon një sekret të madh hapur në publik, përcjell dhe një mesazh të rëndësishëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:39 19-05-2017 Aurela Gaçe zbulon një sekret të madh hapur në publik, përcjell dhe një mesazh të rëndësishëm

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Aurela Gaçe sot na rrëfen një sekret që nuk e kemi ditur më parë.

Aurela ka shprehur se donte të ishte pak më e gjatë por mendon se zoti e di pse e bëri 1.60.

Pa dashur siç duket Aurela ka zbuluar një sekret të madh por dhe ka shuar kureshtjen e të gjithëve për gjatësinë e saj.

Këngëtarja në fund e mbyll duke shkruar një mesazh për të gjithë ndjekësit teksa thotë se çdo njeri është unik dhe kështu duhet të ndihet.

Në fakt Aurela ka të drejtë të gjithë njerëzit duhet të ndihen rehat dhe ta pranojnë veten ashtu siç janë.

POSTIMI I AURELËS:

“Zoti e di pse me beri 1.60cm. Ai edhe mund te me bente “2 metra fëmër”(si kjo tjetra ne foto) por ja qe dikujt i dha diçka qe une se kam, edhe mua me dha diçka tjeter. Secili nga ne eshte unik. Lum kush e kupton edhe e di sa rehat qe eshte pastaj obobo,”-përfundon postimi i saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014743089675903
array(1) { ["section"]=> string(98) "aurela-gace-zbulon-nje-sekret-te-madh-hapur-ne-publik-percjell-dhe-nje-mesazh-te-rendesishem-79256" }