Aurela Hoxha foto me mamin për ‘’8 Mars’’, por e ëma është një yll…(FOTO NE BRENDESI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:45 08-03-2016 Aurela Hoxha foto me mamin për ‘’8 Mars’’, por e ëma është një yll…(FOTO NE BRENDESI)

Aurela Hoxha, e cila njihet për sharmin e feminilitetin e saj, ka zgjedhur që sot në këtë ditë ‘’8 Marsi’’ të prezantojë të ëmën, duke i bërë një dedikim të bukur.

“Gëzuar për qënien më të bukur dhe më të brishtë në botë... Grua , nënë. Gëzuar gjysma ime, mami’’, shkruan Aurela.

Nëse nuk do ta kishte thënë që është e ëma, askush nuk do ta kishte besuar, ngjajnë si dy shoqe. Dhe duhet thënë, e ëma e Aurelës, një yll…

aurelahoxhamamiok

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048465013504028
array(1) { ["section"]=> string(84) "aurela-hoxha-foto-me-mamin-per-8-mars-por-e-ema-eshte-nje-yll-foto-ne-brendesi-34538" }