Aurela Hoxha kthehet pas në kohë, seksi dhe provokuese (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:26 21-08-2015 Aurela Hoxha kthehet pas në kohë, seksi dhe provokuese (Foto)

Aurela Hoxha ka vendosur të kthehet pas në kohë, të paktën nëpërmjet një postimi në instagram. Bukuroshja shqiptare ka postuar një foto nga arkiva, ku ajo shihet sipër një jahti.

“Pas në kohë”, shkruan Aurela në profilin në instagram, ndërsa fansat e komplimentojnë për pamjen e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023344039916992
array(1) { ["section"]=> string(64) "aurela-hoxha-kthehet-pas-ne-kohe-seksi-dhe-provokuese-foto-18895" }